.

.

Nightkonic 4 ПАРЧИЊА/МНОГУ батерија 18650 3.7 V Li-ion Батерија 18650B Рамен врвот Зелен + 1 BUC (ЕУ/САД) 4 слот Полнач

Nightkonic 4 ПАРЧИЊА/МНОГУ батерија 18650 3.7 V Li-ion Батерија 18650B Рамен врвот Зелен + 1 BUC (ЕУ/САД) 4

DEN 619.00
DEN 651.84

Од стоката
Во магацинот

Во СВЕТОТ.2 V, 1200 MA карактеристики на Производот : полнење е црвено светло, полн со зелена светлина, со анти-позитивни и анти-полнење функција
! Предупредување
- Не го користете или да ја напуштат батеријата под висока температура услови, како што се под директна сонце или во внатрешноста на автомобилот каде температурата може да биде многу висока, или на друго место може да го намалат животниот циклус живот или да предизвика батеријата абнормални топлина, фати оган, disfunction.2 V
Полнење на струјата : 1100m A(0. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Додатоци доаѓаат со гаранција. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.7 V
Големина : 18*65mm
Материјал : Литиум
Батеријата Врвот : Рамен Врв
Батерија Тип : Батерија 18650
Полнење Метод : Постојан Струја
+Константен Напон
Полнење Напон : 4. ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Произведена и испорачана од страна на Night Konic Моќ technology Co.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
NightKonic
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
4
Број На Модел На:
MH15210
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
1901mAh-2699mAh
Големина:
18*65mm
Номиналниот Напон:
3.7 V
Земја на потекло:
Nightkonic Официјалната Продавница
is_customized:
Yes
Замена На Батеријата:
Yes
Една батерија тежина :
42-45g
Производи во категоријата