.

.

QIALINO Вистинска Кожа Торба Случај за iPad Про 10.5 Ultrathin Флип Мода шема Стентови Dormancy Стојат Покрие Картичка 10.5 инчен

QIALINO Вистинска Кожа Торба Случај за iPad Про 10.5 Ultrathin Флип Мода шема Стентови Dormancy Стојат Покрие

DEN 1728.00
DEN 2399.52

Од стоката
Во магацинот


-

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
кожа
Ширина:
18inch
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Бренд Име:
QIALINO
Број На Модел На:
За ipad про 10.5-инчен
Должина:
25inch
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
iPad Про 10.5-инчен
Стил:
бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.5
Производи во категоријата