.

.

Ретро Тифани Цвеќиња Шема Маса Светилка Европски Стил Обоено Стакло Студија Соба Спална Соба Кревет Дома Декор Осветлување Тела T176

Ретро Тифани Цвеќиња Шема Маса Светилка Европски Стил Обоено Стакло Студија Соба Спална Соба Кревет Дома Декор

DEN 8159.52

Од стоката
Во магацинот


Спецификации
Ретро Тифани Цвеќиња Шема Маса Светилка
Димензии
11.8"D X 20.5"H
Материјал(s)
Легури, Обоено Стакло
Тип На Светилка
E26/E27
Светилки
1 X E26/E27 светилка (Не се вклучени)
Оглас
CE
Реден Број
TL176

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
cheerhuzz
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Стакло
Е dimmable:
No
Сенка Тип:
Обоено стакло
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
Тифани
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
TL176
Заврши:
Железо
Карактеристики:
Обоено стакло
Тип На Објект:
Биро Светилки
Производи во категоријата