.

.

Специјална висококвалитетна Кожа столче покритие За Кадилак SLS ATSL CTS XTS SRX CT6 ATS Escalade авто додатоци автомобил стил

Специјална висококвалитетна Кожа столче покритие За Кадилак SLS ATSL CTS XTS SRX CT6 ATS Escalade авто додатоци

DEN 7804.00
DEN 13007.52

Од стоката
Во магацинот

Кога ќе платат за тоа, ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24 часа и треба да се прилагодите времето за испорака на стоки да бидат правилно продолжен. како оваа. Ако го купите, ве молиме да ми кажете, на вашиот автомобил модел и автомобил година, како што се : Benz s600 / 2006year, ако може, да ми даде вашиот автомобил седиште фотографии.Тоа не влијае на користењето на автомобил воздушни перничиња. Ако логистика задоцнување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги пратите на вашите производи за вас. Имате било какви треба да бидете во можност да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат. Ние можеме да ви помогне да го промените царинската цена, можете да избегнете високи тарифи. Ви благодариме за вашето разбирање, мојот драг пријател. Ние ќе испратиме логистика според ваш избор. Овие опфаќа заштита на вашиот автомобил места од нечистотија, носат и солза. Едноставен за инсталација, Без професионална инсталација е потребно.вака

1.
Благослови секој пријател, Може радост и среќа околу вас денес и секогаш. ова е 5 седиште цена , ако ви треба Други поставувања, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви дадам задоволителен цена.
Ако ви се допаѓа, ве молиме дај ми добар фидбек, бидејќи тоа е многу важно за мене. Опис на производот : Таа е прилагодена според вашиот автомобил модел, тоа ќе биде 100% погоден за вашиот автомобил ,Тоа го користи синтетички кожа, површината е вештачка кожа, средината е еластична и дише сунѓер, на дното е не се лизга и дише материјал, тоа не имаат некој ужасен мирис, тоа е многу мека и удобна. тоа се лизга право над вашето седиште. Ако не ви се допаѓа тоа, ве молиме да не остави негативни deedback ,ве молиме контактирајте ме , јас ќе им даде добра soluyion . Имате било какви прашања можете да не контактирате во секое време, ние веднаш ќе ви помогне.

Таа е поголема од информацијата

Боја Име:
7 седишта без перница, 7 седишта имаат перница
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Заштита на седиштата во автомобил, удобно и мека, многу дише, дали n
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Ширина:
40cm
Mfg Серија Број:
Обичај, 100 одговара
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Синтетички Кожа
Производи во категоријата