.

.

Hi-end 32-битна TCP една Врата Контрола комплет, моќ случај со батерија простор ,поддршка на софтвер/ web/ паметен телефон/таблет

Hi-end 32-битна TCP една Врата Контрола комплет, моќ случај со батерија простор ,поддршка на софтвер/ web/

DEN 6096.00

Од стоката
Во магацинот


ВО сериски пристап контролер е усвоен Најновите 32-битна АРМ процесорот, тоа се многу посилни fucntion.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
FENGLIANSECURITY
Број На Модел На:
Adroitor-01
боја:
Црна
комуникација:
TCP
Текст Формат на Читателот:
wg26 и wg34
корисници:
40 000
евиденција:
100 000
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи во категоријата