.

.

Meotina 2018 Зима Глуждот Чизми Жена Чипка Кратки Чизми Блок Пета Чизми Голема Големина 34-43 Црвено Бели Есенски Чевли Mujeres Botas

Meotina 2018 Зима Глуждот Чизми Жена Чипка Кратки Чизми Блок Пета Чизми Голема Големина 34-43 Црвено Бели Есенски

DEN 1439.00
DEN 2767.20

Од стоката
Во магацинот


Meotina 2017 Зима Глуждот Чизми Жена Чипка Кратки Чизми Блок Пета Чизми Голема Големина 34-43 Црвено Бели Есенски Чевли Mujeres Botas
.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Микрофибер
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Сезоната:
Зима
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Бренд Име:
Meotina
Број На Модел На:
2017 чизми 155
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Вратило Материјал:
Микрофибер
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Шаблон Тип:
Геометриски
Пета:
дебела пета
Пета Висина:
5cm
боја:
Црно Бели Црвени
Сезоната:
Есен Зима Пролет
НИ Големина:
4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5
Евра Големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Обвивка Материјал:
Сомот/Крзно поставата
Пердув:
жените мартин чизми
Пердув 1:
Femmes Bottes
Чевли:
висока пета чевли
Производи во категоријата