.

.

3M/Многу од Три Слоеви на Бели Chiffon Чипка Монистра 100 Пати Здолниште Облечи Фустан Ткаенината Кукла DIY Чипка Додатоци,RS1464

3M/Многу од Три Слоеви на Бели Chiffon Чипка Монистра 100 Пати Здолниште Облечи Фустан Ткаенината Кукла DIY

DEN 446.40

Од стоката
Во магацинот

двор
Материјал : Имитација бисер , Лента, Chiffon Ширина : 11 CM. Packge : 3м/Многу U сед : 1. G reat за облека, завеса, букети, чевли, Headbands, Beanies, косата клип итн .. 2. Ве молиме да се шие или лепак тоа кога се применуваат, ви благодариме! 3. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
Р SMEALE
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
11cm
Техника:
Beaded
Број На Модел На:
RS1464
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Chiffon
Производи во категоријата