.

.

Повеќенаменски Полица со двојно слоеви висок квалитет микробранова печка или печка полиците на кујната складирање и продолжување бања организатор

Повеќенаменски Полица со двојно слоеви висок квалитет микробранова печка или печка полиците на кујната складирање

DEN 756.00
DEN 1327.20

Од стоката
Во магацинот


25
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути ад обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Ние ќе ви ја испратиме нашата вашата стока во рок од 7 работни дена како Aliexpress признати вашата исплата.
1.Ние брод во светот со Кина пост воздух ,во САД ,од страна на E-пакет
2.Ние ги испратите вашите производи за бесплатен превозот од DHL/EMS кога цел достигне 200$
3. ако не добиете пакет по долго време ,ве молиме да се обиде да контактира со локалните поштата,понекогаш пакет се таму
Време на испорака 20-60 работни дена Кина пост воздухот (Да се Бразил,Русија ,е потребно долго време)
Време на испорака 5-8 работни дена Epacket
Време на испорака 8-20 работни дена EMS/DHL
ПОВРАТНИ информации
1. Ние не сакате да воспостави долго-рок пријателски деловен однос со вас,
па вашите повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете ни го вашето позитивно назад
2. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди
ВРАЌАЊЕ
1.Ако постојат некои оштетувања за време на превозот или квалитет.pls, контактирајте со нас во рок од 3 дена,
e-mail со фотографијата на производи. Ние ќе ви понуди наплата или размена за надомест на штета
2.Ние прифаќаме предмет на враќање без причина, но купувачот мора да ги плати враќање превозот цена

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Применливи Простор:
Кујна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Инсталација Тип:
Кат Тип
Бренд Име:
Shuang Кинг Живеат Дома
Нема. на Групи:
Еден
Класификација:
Виткање Багажник
Број На Модел На:
hkjj0002
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Ipad
feature1:
компјутерска подршка
Производи во категоријата