.

.

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени автобус 3D Везови постави Крст Бод Мозаик Оркестарот подарок ВИП

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени автобус 3D Везови постави Крст Бод Мозаик

DEN 191.00
DEN 239.04

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Време на испорака : За 7-15 дена.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 50x70cm, 60x80cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
фабриката штекер:
Yes
Добар квалитет:
Yes
брза испорака:
Yes
Цена Предност:
добро
Услуга став:
добро
Производи во категоријата