.

.

Џинг Ченг Da 1M Бела ЦРНА полнење преку USB полнач игра кабел доведе на Sony за PS4 Контролер за Playstation 4 за XBOX ЕДЕН

Џинг Ченг Da 1M Бела ЦРНА полнење преку USB полнач игра кабел доведе на Sony за PS4 Контролер за Playstation

DEN 27.00
DEN 30.24

Од стоката
Во магацинот

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!

Таа е поголема од информацијата

боја:
Краток Бела, Б Долги Бели, В Кратка Црна, Долга Црна D
Со USB:
NO
Број На Модел На:
за Sony playstation PS4 4 Xbox еден
is_customized:
YES
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
SONY Модел:
PlayStation4
Производи во категоријата