.

.

МТ-VIKI 2 Порт DB25 Pararell LPT Печатач за Споделување Податоци Префрлање Селектор Manual Копчето Притиснете МТ-25-2 За компјутер

МТ-VIKI 2 Порт DB25 Pararell LPT Печатач за Споделување Податоци Префрлање Селектор Manual Копчето Притиснете

DEN 527.52

Од стоката
Во магацинот

МТ-VIKI 2 Порт DB25 Pararell LPT Печатач за Споделување Податоци Префрлање Селектор Manual Копчето Притиснете МТ-25-2

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Употреба:
компјутер
Бренд Име:
KNONEWIN
Производи во категоријата