.

.

Специјална висококвалитетна Кожа столче покритие За Citroen C3-XR C4 Кактус C2 C3 Aircross SUV ДС автомобил додатоци автомобил Налепници

Специјална висококвалитетна Кожа столче покритие За Citroen C3-XR C4 Кактус C2 C3 Aircross SUV ДС автомобил

DEN 7804.00
DEN 13007.52

Од стоката
Во магацинот

Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали производство компании, имаме добар пред-продажба и услуга по продажбата. Ако логистика задоцнување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги пратите на вашите производи за вас. Ви благодариме за вашето разбирање, мојот драг пријател. Имате било какви прашања можете да не контактирате во секое време, ние веднаш ќе ви помогне. Ако вашиот автомобил има посебна структура, како што се предните потпирач, lumbar прилагодување knob, предните седишта зад маса и други посебни структура, ве молиме да ни даде некои детални фотографии. Овие опфаќа заштита на вашиот автомобил места од нечистотија, носат и солза.
Ако ви се допаѓа, ве молиме дај ми добар фидбек, бидејќи тоа е многу важно за мене.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Едноставен за инсталација, Без професионална инсталација е потребно. Ние можеме да ви помогне да го промените царинската цена, можете да избегнете високи тарифи. Ако го купите, ве молиме да ми кажете, на вашиот автомобил модел и автомобил година, како што се : Benz s600 / 2006year, ако може, да ми даде вашиот автомобил седиште фотографии.вака

1.
Благослови секој пријател, Може радост и среќа околу вас денес и секогаш. Имате било какви треба да бидете во можност да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат. Ние ќе испратиме логистика според ваш избор. како оваа. Ако не ви се допаѓа тоа, ве молиме да не остави негативни deedback ,ве молиме контактирајте ме , јас ќе им даде добра soluyion .Тоа не влијае на користењето на автомобил воздушни перничиња. тоа се лизга право над вашето седиште. Кога ќе платат за тоа, ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24 часа и треба да се прилагодите времето за испорака на стоки да бидат правилно продолжен. ова е 5 седиште цена , ако ви треба Други поставувања, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви дадам задоволителен цена.

Таа е поголема од информацијата

Боја Име:
7 седишта без перница, 7 седишта имаат перница
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Заштита на седиштата во автомобил, удобно и мека, многу дише, дали n
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Ширина:
40cm
Mfg Серија Број:
Обичај, 100 одговара
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Синтетички Кожа
Производи во категоријата