.

.

Бесплатен Превозот 12pcs 20ml црна Матирано стакло шише со злато, алуминиум sprayer,20cc Етерично Масло Спреј шише парфем

Бесплатен Превозот 12pcs 20ml црна Матирано стакло шише со злато, алуминиум sprayer,20cc Етерично Масло Спреј

DEN 1376.00
DEN 1464.00

Од стоката
Во магацинот


20 ml црно стаклено шише со sprayer, 20ml balck спреј шише, 20cc црна козметички шише, за нега на кожата, масло шише
Дијаметар : 28.5 mm шише Висина : 71mm Макс висина за етикета : 41mm Капацитет : 20ml
вратот : 18mm
тоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешка
1 set = 1 шише+ 1sprayer
Боја на шишето : Црна
Логото можат да се отпечатат за шише
Шишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирна
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу .
За експрес испорака.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.
4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
5236
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
StarDu Пакување
Големина:
20ml
Производи во категоријата