.

.

Автомобил Прозорец Сонцето Сенка Завеса Шофершајбната Практични Пена Tapetum Lucidum Екран Sunshade Сонцето Покрие Авто Возило Прозорец Маска

Автомобил Прозорец Сонцето Сенка Завеса Шофершајбната Практични Пена Tapetum Lucidum Екран Sunshade Сонцето

DEN 204.00
DEN 240.00

Од стоката
Во магацинот

УВ Заштита на Автомобил Прозорец Филм Автомобил свитлива рефлексивни нијанси Авто Шофершајбната Sunshade Стакло Табла Покрие Блок Топлина Рефлексивни Добра изолација перформанси, ефикасно да се намали температурата на внатрешноста на автомобилот, потрошувачката на гориво за заштеда на клима уред. Заштита на автомобил инструмент биро, столици, итн. Тоа ќе не стареење metamorphism од сончева светлина. Стил : Мода и корисни Состојба : Сосема Нов Материјал : Алуминиум материјал Должина : 145cm Ширина : 70cm Боја : Сребро Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја ве Молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
QCBXYYXH
Број На Модел На:
PY093
Материјал:
Алуминиум
Производи во категоријата