.

.

ZJ9036-C 2017 нова Бела боја на слонова коска Шампањ Розова Портокал Сребро Чипка Свадба се Облекуваат за невести плус големина макси формално gown Големина 2-26

ZJ9036-C 2017 нова Бела боја на слонова коска Шампањ Розова Портокал Сребро Чипка Свадба се Облекуваат за невести

DEN 3456.00
DEN 4799.52

Од стоката
Во магацинот


Бела : целиот фустан се Бели.
Слонова коска : целиот фустан се слонова коска.
Црвено : Целиот фустан се Црвени.
Сребро : слонова коска Чипка сребро tulle.
Розова : слонова коска Чипка сребро tulle како фото
Шампањ : слонова коска Чипка шампањ tulle.
Светло Портокалова : слонова коска Чипка Светло портокалова tulle како фотографија.
Експрес : зема 5-12 дена да пристигне
Воздухопловната : зема 11-40 дена да пристигнат.
За да се осигурате дека сте ја примите вашата цел данок на увоз доход, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас за враќање RMA Бр. и адресата на станот во рок од 7 дена по сте го добиле фустан. Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност
Се надеваме дека сте задоволни со нашата фустан и услуга. Ако има нешто проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да ви помогне.
1. Трговија на големо добредојде, повеќе квалитет повеќе попуст.
2. Ние снабдување се откажат превозот услуга.
3. Ние снабдување на ОЕМ и сопствени направени услуга, без минимум цел количество.
Нашите работно време :
Понеделник - Сабота
Сите пораки ќе бидат replyed во рок од 24 часа. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што побрзо.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
ZJ9036-В
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Meyisha
Моден Елемент:
Бонбони боја
Назад Дизајн:
Ланче
Силуета:
Бал
Воз:
Никој
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Производи во категоријата