.

.

Убавина-Емили Бел Сатен Свадба Партија Фустани V деколте, Патент А-Линија Свадба Фустани без Ракави 2017 Свадба Фустани

Убавина-Емили Бел Сатен Свадба Партија Фустани V деколте, Патент А-Линија Свадба Фустани без Ракави 2017 Свадба

DEN 6308.00
DEN 10012.80

Од стоката
Во магацинот

ќе ви 20%-30% restock надоместокот за не-qualiy се врати.75 110 45 116 47. Тука ние се нудат бесплатни модификација за да не се вклопуваат.
Голема Цена
Со доставување фустани директно од фабриката на клиентите, имаме трошоците и оперативни расходи контролира за да се најголемите прошири, осигурувајќи нашите клиенти да добијат повеќето вредност надвор од нашите производи. се Врати превозот треба да се плати од страна на купувачот за не-qualiy прашање.
Вистински Фото Снимање
Ние се земе фотографиран за секој нов стил во нашата сопствена/соработници' студио секоја сезона
Фустан Индивидуализира
Уживајте во нашите сопствени прилагоди на услуги за подобро да се вклучите! Свадба и формално фустани со наменска опција на производот страница се индивидуализира настрана од редовните големини од 2-26 W. Исто така, ние ја преземе одговорноста за reship товар. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа ( освен за викенди и празници).75 104 43 109 45. Рамо до подот (со чевли на) : ________
6.Превозот време за некои земји, како што е Бразил,Русија,Чиле,Afraic земји ќе биде повеќе подолго, тогаш другите counrties , Околу 60-90 дена од Кина пост. Повратни информации е многу важна за нас. Висина ( од врвот на главата до подот без чевли) : _____ Ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас. Ако сакате да ја смените објект( Акции на Производи Само ), ние ќе reship на нови објекти кога ќе го добиете вашиот враќање пакет. Ние обезбеди Слободен Воздух Mail и Забрзан Превозот, како што курирската служба DHL,EMS,ДПД,UPS-от,FEDEX и така натаму.
Уникатен Дизајн
Поседуваат тим на креативни дизајнери, имаме изградено свои брендови (Miama за Свадба Dreses и Rani за Формално Наметки).

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Воз Должина:
кат должина
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Патент
Декорација:
Нивоа,Pleat,Чипка
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Половината:
Империја
Бренд Име:
Убавина-Емили
Број На Модел На:
ГМ-058
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
V Деколте
За Бремени Жени:
No
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Производи во категоријата