.

.

20PCS/МНОГУ BYT30PI-400 ДО-218 / IXGH20N60A ДА-247 / IXFH40N30 ДА-247 / V60D45C ДА-263

20PCS/МНОГУ BYT30PI-400 ДО-218 / IXGH20N60A ДА-247 / IXFH40N30 ДА-247 / V60D45C ДА-263

DEN 1021.00
DEN 1075.20

Од стоката
Во магацинот


Производ линкови за четири модели, соодветно,
Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.
Треба да изберете на кој може директно да го купите,
Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Таа е поголема од информацијата

Приклучок Тип:
BYT30PI 400, IXGH20N60A, IXFH40N30, V60D45C
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
US
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард
Производи во категоријата