.

.

Природни Rutilated Кварцен песок Rutile минерални прочисти degaussing Риба резервоарот Украсни Примерок колекција геолошки наставата

Природни Rutilated Кварцен песок Rutile минерални прочисти degaussing Риба резервоарот Украсни Примерок колекција

DEN 165.00
DEN 206.40

Од стоката
Во магацинот


7-9mm

Таа е поголема од информацијата

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Производи во категоријата