.

.

WIERSS флип кожа случај За Xiaomi Redmi 4 Redmi 4 про премиер Redmi 4X 3GB RAM меморија, 32GB ROM Случај Ретро Паричникот Кожа Покрие случаи

WIERSS флип кожа случај За Xiaomi Redmi 4 Redmi 4 про премиер Redmi 4X 3GB RAM меморија, 32GB ROM Случај Ретро

DEN 233.28

Од стоката
Во магацинот

WIERSS Оригинални Луксузни флип кожен Паричник Случај Материјал>> СТП кожа +Силикони Боја>> Црна, Кафеава, Црвена, Бела Компатибилен модел>> За Xiaomi Redmi 4 (Стандардна верзија 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM) 5.0-инчен За Xiaomi Redmi 4 про премиер (висок верзија 3 GB RAM меморија, 32 GB ROM)5.0-инчен За Xiaomi Redmi 4 X (ујп)(2 GB RAM меморија, 16 GB ROM)(3 GB RAM меморија, 32 GB ROM)/5.0-инчен

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Redmi 4, Redmi 4 про премиер, Redmi 4X
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб
Големина:
For Xiaomi Redmi 4 pro prime (high version 3GB RAM 32GB ROM)5.0-inch
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
wierss
Карактеристики:
За Xiaomi Redmi 4X (ујп)(2GB RAM меморија, 16GB ROM)(3GB RAM меморија, 32GB ROM)/5.0-инчен
Компатибилен Бренд:
За Xiaomi Redmi 4 про премиер (висок верзија 3GB RAM меморија, 32GB ROM)5.0-инчен
Производи во категоријата