.

.

За KAWASAKI Z800 2013- Z1000 2010- z900 2017 CNC Мотоцикл Предна Оска Вилушка Тркала Заштитник Несреќа Лизгачи Капа Подлога маска

За KAWASAKI Z800 2013- Z1000 2010- z900 2017 CNC Мотоцикл Предна Оска Вилушка Тркала Заштитник Несреќа

DEN 1267.00
DEN 1439.52

Од стоката
Во магацинот

Мотоцикл CNC Предна Оска Вилушка Тркала Несреќа Заштитник Рамка Лизгачи Guard За Јамаха TMAX 530 12-15 Паѓа Заштитник додатоци Опис на Производот
Мотоцикл Предна Оска Вилушка Тркала Заштитник Несреќа Лизгачи
-Состојба : Сосема Нов, Висок Квалитет
-Материјал : CNC Алуминиум +ПОМ
-Позиција : Предната
-Боја : Црна/Црвена/Зелена/Портокал/Злато
-Боја можеби има несовпаѓање се должи на осветлување и екранот.
-Количина : 1 Парче
-Лесен за инсталирање, Без Инсталација Настава
-Заштита влошки се лесно фиксирани во прекинете вилушка преку соодветни полагање челик бар. Дизајниран да помогне да се елиминира оштетување на предна оска при пад,а лизгање запре или ниски страна .
Fitment : KAWASAKI Z800 2013-2016 KAWASAKI Z1000 2010-2016
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
Kawasaki
Објектот Висина:
0.9cm
Објектот Тежина:
0.76kg
Објектот Должина:
3.03cm
Материјал Тип:
CNC 6061 Алуминиум+ ПОМ
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Ширина:
3.9cm
боја:
црна,златна,титаниум
Funtion:
Едноставен за инсталација, без потреба инструкции
Fitment:
За Kawasaki Z800 2013-2016
Пакет вклучувајќи:
1 x компјутери (Предна Оска Лизгачот)
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Количина:
1 buc Предна Оска Вилушка Carsh Лизгачот со инсталирање на завртката
Тип Име:
Тркала Оска Вилушка Несреќа Заштитник Лизгачот
ОДГОВАРА ЗА:
За Kawasaki Z1000 2010-2016
Производи во категоријата