.

.

1Set Бесплатен Превозот Безжична Монитор За Бебето или Oldman 2.4 Инчен LCD дисплеј Ноќ светлина Воки Токи Бејбиситерка VB605 HD камера

1Set Бесплатен Превозот Безжична Монитор За Бебето или Oldman 2.4 Инчен LCD дисплеј Ноќ светлина Воки Токи

DEN 2351.00
DEN 2474.88

Од стоката
Во магацинот


3, За врати производ, ве Молиме, напишете ја вашата цел Не.4"боја LCD Две начин(разговор назад) Температура следење Изградена-во 8 lullabies во камерата Автоматски ноќ визија ВОКС Функција на Повеќе јазици поддршка Безбедна, мешање слободни, долга низа Долго траење на батеријата ( До 24 часа во Вокс mode) (англиски/француски/шпански/португалски/француски/германски/Turkey/руски) Спецификација : Пренос фреквенција : ISM 2400-2483.
Вашето задоволство е наша вечна потрага. Како на следната слика, ве молиме да ни даде Целосна 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
1, Една година гаранција за производ ќе нареди од нас!
2, Ние не можеме да им понудат гаранција услуга за производи кои имаат вештачки штета, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : bumped од страна на корисникот / падне во вода од страна на корисникот / расклопување од страна на корисникот / други вештачки штета откриен од страна на официјалниот сервис центар.5 MHZ Пренос на моќ : 17d Bm Непречен ефективен опсег : 160ft/50m внатрешна/850ft/260m отворено, линија на погледот се Шири спектар : AFH & TDMA Модулација на владата : GFSK температурата на работа : 14-122°Целзиусови/-10 - 45°целзиусови степени Оперативни Влажност : Пакетот вклучува : 1 X Следење 1 X Камера 2 X Адаптер 1 X Упатство
1, Предмети ќе се испраќаат навремено по плаќање на проверка. на хартија и го стави во кутија. Ако вашиот објект не пристигне во рок од 39 дена, ве молиме ги споделите со нас.
2, За Aliexpress стандард превозот, нормално ние ќе се прогласи vaule на 10-20 ДОЛАРИ или вашите детали барања за декларацијата. и следење на сајтот. Ако не ја прими стоката во 60 дена (Бразил 90 дена), ние ќе се 100% наплата на вашата исплата. Ако ви се допаѓа ние се изјасни како вашето барање, ве молиме оставете забелешка или порака според нарачката, ние ќе направиме се што вашето барање.

Таа е поголема од информацијата

Безжичен Опсег:
160ft/50m внатрешна/850ft/260m отворено
Број На Канали:
2.4 Ghz
Приклучок Тип:
НИ Приклучокот,велика БРИТАНИЈА Приклучокот,ЕУ Приклучокот,АУ Приклучок
Број На Модел На:
VB605
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Функција:
Температурата Мониторинг,Спогодба,LCD Дисплеј,Преносни
Резолуција На Екранот:
640*480
Адаптер:
ЕУ Приклучок
Тестирање & Сертификација:
CE
Тип:
Видео & Аудио
Фреквенција(GHz):
ISM 2400~2483.5 MHZ
Инфраред:
Yes
Бренд Име:
BESTWILL
Резолуција На Видео:
480TVL
Екран Големина:
2.5 инчен
моќност:
Батерија
Дисплеј Тип:
боја
Големина:
59*112*17(mm)
Леќа Тип:
CMOS
Капацитетот На Батеријата:
800mAh
Се Шири Спектар:
AFH & TDMA
Потрошувачка На Струја (Макс.):
200mA
Напојување:
5V/500mA DC
Минимална Осветлување:
0 Лукс (IR ЗА)
Агол На Гледање:
Дијагонала од 45 степени.
Кавга-Бесплатно Преносни Следење:
Две начин(разговор назад)
Температурата следење:
Вграден-во lullabies во камера
Автоматско ноќ визија:
Безбедна, мешање слободни, долга низа дигитален сигнал
,Долго траење на батеријата (18 часа во режим Вокс:
Повеќе јазици поддршка(англиски/француски/шпански/португалски/италијански/
Пренос Фреквенција:
ISM 2400~2483.5 MHZ
Производи во категоријата