.

.

Нови Шарени Трепка Месечината Кадифен Играчки за Спиење Светлечки Led Светло Перница Перница Кадифен Месечината Кукла Роденден Подароци За Децата YYT219

Нови Шарени Трепка Месечината Кадифен Играчки за Спиење Светлечки Led Светло Перница Перница Кадифен Месечината

DEN 112.00
DEN 140.16

Од стоката
Во магацинот


Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Повратни информации
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Употреба : се Инсталира 3pcs АА батерија (НЕ се ВКЛУЧУВААТ)
Забелешки :
1.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната .
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина воздухопловната. Ако цел вкупната цена помалку од $5.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Western Union.
Превозот време за време на Царинските или Времето или Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете уште 15-20 дена задоцнување.
Ние сме секогаш стремејќи се да им понудиме на нашите клиенти висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои.7 во) грешка за мерни податоци.Ве молиме овозможи 1-2 см(0.
Превозот Услови
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Таа е поголема од информацијата

Висина:
38x28x15cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Форма:
Ѕвезда/Месечината/Sun
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Број На Модел На:
YYT219
Предупредување:
Без Вода
Бренд Име:
DUDU&DIDI
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Месечината
Тип На Објект:
Животни
Возраст Опсег:
3 години>> 3 години
Тема:
Ѕвезда/Месечината/Sun
Големина:
38*28cm
Карактеристики:
Мека, Електронски, Светкави
Производи во категоријата