.

.

beibehang Сопствени 3d позадини едноставна езеро убава пејзаж mural во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба ѕид декорација

beibehang Сопствени 3d позадини едноставна езеро убава пејзаж mural во ЖИВО позадина дневна соба и спалната

DEN 807.00
DEN 1392.00

Од стоката
Во магацинот

8 m Висина = 1. Купувачот цел различна количина. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u .76m2 заокружување . (ширина и висина) . Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.
1 s quare метар = 1pcs.Благодарам u така многу. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Совети : Бразилски пријател, ве Молиме испратете ни го вашиот CPF број под цел;
Руски пријател, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме . Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Ви благодариме !
Опис На Производот
Про дуктус Опис Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот . · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Не постер. Не позадина ролни. ѕидот mural. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Пастирски
луо:
16712870
Производи во категоријата