.

.

Almei 40% Африкански 925 Фунта Сребрен Накит Сетови за Жени, Девојки Свадба Циркони Ѓердан Обетки Прстен Дубаи Накит LT001

Almei 40% Африкански 925 Фунта Сребрен Накит Сетови за Жени, Девојки Свадба Циркони Ѓердан Обетки Прстен Дубаи

DEN 795.00
DEN 1325.28

Од стоката
Во магацинот


П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
ecklace,Bijouterie,Изјава Ѓердан,Collares,Колиер,Суспензија,Накит,Ѓердани & Привезоци,Колиер Femme,Bijoux,Гроздобер,Pendant,Украси,Ѓердан Жените,Ѓердан Женски,Аниме,Синџир,Привезоци,Денот на Вљубените,Долг Ѓердан,Жените Ѓердан,Boho,2015 Година,Цвеќиња,Суспензија,Јака,Кристално Накит,Накит Ѓердан,Приврзоци За Жените,Ѓердан Ѓердан,Bijoux Femme,Синџири Дами,Подароци,Bijouterie,Colares,Мажите Накит,Продажба,Collares Mujer,Синџири За Мажи,Додатоци,Жените Ѓердан,Colar Feminino,Colar Masculino,Sapphire-Накит,Нерѓосувачки Челик,2016 Година,Јака Ѓердан,Кристално Ѓердан,Rhinestones,Ѓердани Привезоци,Приврзоци За Пријатели,Розово Злато,Валентин,Денот на Вљубените Подароци Almei 40% Африкански 925 Фунта Сребрен Накит Сетови за Жени, Девојки Свадба Циркони Ѓердан Обетки Прстен Дубаи Накит LT001 Almei 40% Африкански 925 Фунта Сребрен Накит Сетови за Жени, Девојки Свадба Циркони Ѓердан Обетки Прстен Дубаи Накит LT001
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Platinum Позлатен
Прстен Големина:
5, 6, 7
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Almei
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
pendant/синџир/обетки/прстен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
jewerly комплети за жени
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Накит Сетови:
jewerly комплети за жени
Свадба Накит Сетови:
циркони ѓердан
Стил:
Романтични
Потекло:
Кина Копното
испорака:
24 часа по вашата исплата
Пакување:
Секој во една кутија
Производи во категоријата