.

.

CC Коса Чешли Шноли Булчински Кристал 3Pcs Поставите Свадба Коса Додатоци За Жени Брак Партија Невестата Злато-Боја Накит FS108

CC Коса Чешли Шноли Булчински Кристал 3Pcs Поставите Свадба Коса Додатоци За Жени Брак Партија Невестата Злато-Боја

DEN 384.00
DEN 589.92

Од стоката
Во магацинот


започнете
крајот CC Коса Чешли Шноли Булчински Кристал 3 Pcs Поставите Свадба Коса Додатоци За Жени Брак Партија Невестата Злато-Боја Накит FS108
Информација за производот :
Свадба коса додатоци за жени
Косата Чешли Шноли 3 Pcs Поставите Кристал Свадба Додатоци
Повод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа
100% рачно изработени

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
CC&BYX
Број На Модел На:
Косата Чешли
Материјал:
Кубен Циркони
боја:
злато/сребрена
Косата Чешли:
свадба коса додатоци
Коса Додатоци:
3pcs сет
Партијата На Косата Додаток:
Чешел Косата Чешли
Злато-боја:
Hairwear
Коса, Накит:
невестата додатоци
свадба декорација:
косата орнаменти
бракот:
cz diamant
Кристално:
свадба коса додатоци
Шноли:
Цвеќиња
Производи во категоријата