.

.

Нова рачно изработени Деца Стомак Танц Носии Деца Bollywood Танц Индиската Перформанси Крпа 3-4-5-6-7pcs Поставите црвена/роуз/сино 3 Бои

Нова рачно изработени Деца Стомак Танц Носии Деца Bollywood Танц Индиската Перформанси Крпа 3-4-5-6-7pcs Поставите

DEN 1104.00
DEN 1161.60

Од стоката
Во магацинот

Тип на производ : девојки стомак танц Материјал : полиестер/Најлон Возрасна Група : девојки Функција : Анти-Бактериски,Дише Боја : како на Сликата покаже Големина : M,L, Ставка Вклучува : : 3pcs=top+ здолниште +појас 4pcs=top+ здолниште +појас+ превез на главата 5pcs=top+ здолниште +појас+ ѓердан +превез на главата 6pcs=top+ здолниште +појас+ѓердан+превез на главата+ хривнија 7pcs= top+ здолниште +појас+ѓердан+превез на главата+ хривнија+earring
големина на табелата : (единица : cm)
големина висина здолниште должина рамо биста половината
М 100-120 60 34 60-80 46
L 120-140 70 34 60-80 50
Како да се изберете големина?
М : погоден за деца кои е околу 100cm~120cm високи
L : погоден за деца кои е околу 120cm~140cm високи
ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. Ви благодариме!
Внимание!!
мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешки
и боја можеби малку се разликува со реалноста, тоа е нормално.
не се избира големина од имагинација, ве молиме изберете според нашите големина на табела.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
Девојки стомак танц 49
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Пол:
Девојки
Производи во категоријата