.

.

Бронза Гроздобер Fokker д-Р 1 Авион 3D Дизајн Кварц Џеб Види Ѓердан Pendant Мажи Жени Подарок Reloj Де Bolsillo

Бронза Гроздобер Fokker д-Р 1 Авион 3D Дизајн Кварц Џеб Види Ѓердан Pendant Мажи Жени Подарок Reloj Де Bolsillo

DEN 168.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики на производот : Дијаметар : За 4.1 cm Дебелина : За 1.4 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир 1 x Подарок Торба

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
P960
Стил:
Античкиот
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Дијаметар:
0.04 m
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Бренд Име:
YISUYA
Пол:
Мажи
Dial Екранот:
Аналогни
Состојба:
Нов со ознаки
Функција:
Авион
Производи во категоријата