.

.

Црна Чипка Секси Чорапи За Жените Чиста Свила Над Коленото Бедрото Високи Трикотаж Остане До Силикони Чорапи Секси Долна Облека Pantyhose

Црна Чипка Секси Чорапи За Жените Чиста Свила Над Коленото Бедрото Високи Трикотаж Остане До Силикони Чорапи

DEN 175.00
DEN 215.52

Од стоката
Во магацинот


Може Исто Така Да Како Што Се :
Информација За Производот :
Црна Широк Чипка Секси Чорапи За Жените Чиста Свила Над Коленото Бедрото Високи Трикотаж Остане До Силикони Чорапи Секси Долна Облека Pantyhose Медиуми
Материјал : Полиестер + Spandex.
Боја : Црна.
Големина На : Слободен Големина. Височини : 155 - 175 см, Тежина : 45 - 65 кг.
Пакетот Вклучува :
1 * Чорапи.
Слики Покажуваат :

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LS389
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Објектот Должина:
Elastic
Бренд Име:
CEERIND
боја:
Црна
Погоден Сезона:
Пролет / Лето / Пролет / Есен
Предност:
секси чорапи
Поврзани производи:
женски хулахопки
квалитет:
Висок квалитет
користат за:
За Секси Жени Дами
Стилот 1:
бедрото високи чорапи
Стил 2:
Секси Кубанската Пета Назад Цвест Чорапи
Стилот 3:
коленото високи чорапи
Стилот 4:
медиуми
Производи во категоријата