.

.

Дете Пластични Лулка Коњ Расадник Соба Оркестарот за Барби Кукла Случаен Боја Децата Соба Декорација Занаети Коњ Божиќ Подарок

Дете Пластични Лулка Коњ Расадник Соба Оркестарот за Барби Кукла Случаен Боја Децата Соба Декорација Занаети

DEN 184.32

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе го организира превозот ASSP.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Опис : - Апсолутно Безбедност - Направени на безбедни и здрави пластика, нема штетни површина
- Погоден за Барби кукли и други 3.12 x 5 x 10 cm / 4.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Мебел Играчки Сет
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MagiDeal
Производи во категоријата