.

.

Обичај дома декорација позадина,Стадо Бели Коњи, фото-пејзаж mural за дневна соба и спалната соба софа во позадина позадина

Обичај дома декорација позадина,Стадо Бели Коњи, фото-пејзаж mural за дневна соба и спалната соба софа во позадина

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Обичај дома декорација позадина,Стадо Бели Коњи, фото-пејзаж mural за дневна соба и спалната соба софа во позадина позадина
Бесплатен превозот во Лас Вегас Светла Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Хонг Конг Портокал Светла Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Зафатен Лас Вегас Лента Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Светла Њујорк Светла Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Ноќ Време Њујорк Mural Позадина Модерна Позадина Мурали US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот во Лондон Во текот на Ноќта Mural позадина mural US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Кула Мост Видите Mural Позадина 3d Позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Ноќ Време Венеција Канал Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен

Таа е поголема од информацијата

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Материјал:
ЕП
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
339815699
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Дневна соба, спална соба, кујна, ресторан, КТВ
Производи во категоријата