.

.

10 компјутери Про Помине Чистење Четки Здравје Убавина Нега Accesory Прсти и Нокти Нечистотија Чистење JAN17

10 компјутери Про Помине Чистење Четки Здравје Убавина Нега Accesory Прсти и Нокти Нечистотија Чистење JAN17

DEN 172.00
DEN 232.32

Од стоката
Во магацинот

Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.10 компјутери Про Помине Чистење Четки Здравје Убавина Нега Accesory Прсти и Нокти Нечистотија Чистење
Ние не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбере
Функција :
100% нов и висок квалитет
Големина : 14. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Не фактура или приемот се вклучени.5 cm
Чистење на прсти нечистотија и ноктите површинската нечистотија, старата кожа, тоа е неопходен инструмент за помине уметност, мал и компактен, лесен за носење
Пакет Содржина :
10 компјутери Помине Чистење Четки
1.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.Брза испорака во 48 Часа.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Број На Модел На:
10 компјутери Помине Чистење Четки
Материјал:
четка
Бренд Име:
HAICAR
Големина:
14.5*2.5cm
Производи во категоријата