.

.

LINSOIR 26pcs/многу Метал Писмо Азбуката Шарм Монистра Антички Бронзена Боја Големи Голема Дупка Spacer Шарм Монистра За Изработка на Накит

LINSOIR 26pcs/многу Метал Писмо Азбуката Шарм Монистра Антички Бронзена Боја Големи Голема Дупка Spacer Шарм

DEN 150.00
DEN 176.64

Од стоката
Во магацинот


LINSOIR 26pcs/многу Метал Писмо Азбуката Шарм Монистра Антички Бронзена Боја Големи Голема Дупка Spacer Шарм Монистра За Изработка на Накит
1)Материјал : алуминиум
2)Дупка Големина : 2*7mm
3)Бои : антички бронза позлатен
4)Пакување : 26 компјутери/многу
5)Тежина : Околу 25g/број /opp вреќа
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да им понудиме на пад на превозот. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F793
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
Linsoir Монистра
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Надворешниот Дијаметар:
7mm
боја:
античкиот бронза
Дупка со ГОЛЕМИНА:
7*2MM
Matrial:
Цинк Легура
Количина:
26 букви/set
Тип:
шарм монистра
Стил:
шарм монистра голема дупка
дизајн:
писмо шарм
Функција:
азбука писмо шарм
Шема:
писмо шарм монистра
useage:
азбука шарм монистра
Производи во категоријата