.

.

beibehang Обичај Фото Позадина 3D Голема Позадина Ѕид Налепница Лале Мермер Олеснување ТВ Софа во Позадина Позадина

beibehang Обичај Фото Позадина 3D Голема Позадина Ѕид Налепница Лале Мермер Олеснување ТВ Софа во Позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
13229829
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Гроздобер
Производи во категоријата