.

.

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство шума езеро пејзаж 3D Везови постави Крст Бод Мозаик Оркестарот подарок ВИП

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство шума езеро пејзаж 3D Везови постави Крст Бод Мозаик

DEN 191.00
DEN 239.04

Од стоката
Во магацинот

Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 50x70cm, 60x80cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
фабриката штекер:
Yes
Добар квалитет:
Yes
брза испорака:
Yes
Цена Предност:
добро
Услуга став:
добро
Производи во категоријата