.

.

MJD8111 Окото на Срцето Форма Keepsake Urn Pendant Ѓердан-Спомен Пепел Носителот Pendant Cremation Накит

MJD8111 Окото на Срцето Форма Keepsake Urn Pendant Ѓердан-Спомен Пепел Носителот Pendant Cremation Накит

DEN 363.00
DEN 426.72

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
MJD8111
Pendant Големина:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
1 кубни инчи
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
Погребот Накит, Спомен Накит, или на Сеќавањето за Накит
Корисни:
Како Извонреден Начин за да Отпразнувам Некој Близок
Карактеристики:
Никогаш не ' рѓа, ги кородираат или Дамка
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
боја:
Сјајна Сребро, Злато, Розово Злато, Црна, Розова,Bule,Purpple Итн
перформанси:
Завртка&Гумена Заптивка Обезбедува Тесна Печат Да Се Задржи Во Пепел
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Производи во категоријата