.

.

Kawaii трговија на Големо Locket Љубов Срцето Јака Harajuku Вистинска Кожа Ѓердан За Жените Девојка Сребро Злато во BDSM Под Роб Панк Ѓердан

Kawaii трговија на Големо Locket Љубов Срцето Јака Harajuku Вистинска Кожа Ѓердан За Жените Девојка Сребро

DEN 477.00
DEN 671.52

Од стоката
Во магацинот


Kawaii трговија на Големо Locket Љубов Срцето Јака Harajuku Вистинска Кожа Ѓердан За Жените Девојка Сребро Злато во BDSM Под Роб Панк Ѓердан
Опис : Класичен Прост Ѓердан, Lockable Срцето Ѓердан, Вистинска Кожа, 100% Рака Направена Функција : Нови, со Висок квалитет, Бренд ѓердан. S tyle : Fashion & Панк & Kawaii & Класичен. Материјал : Вистинска Кожа, Сребрена/Злато Метална Боја : Погледнете како слика L ength : 11.4 инчен~15.3 инчен(29 см~39 cm), Прилагодливи со тока. Ова е за 1 компјутер Ѓердан. Сите рачно изработени со добра занаети. Сите Стилски Работи за вас! Ако ви треба уште должина, слободно контактирајте со нас, ние ќе го направи тоа за вас.
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики ви се Заблагодарам за вашите љубезно разбирање.
Детали Покажуваат :
Ние обезбедуваме 1 Година Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Број На Модел На:
[email protected]
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Панк
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Bienfille
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Pendant Големина:
35mm
Материјал:
кожа
Функција:
БДСМ, DDLG
Тип:
Срцето Ѓердан, Вистинска Кожа Ѓердан
Должина:
11.4inch~15.3inch (29cm~39cm)
Type2:
bdsm ропство
Метална боја:
Сребрена/ злато
Pendant:
Прекрасна Срцето Со Клуч
Стил:
Пастелни Готски, Панк Јака
Функција:
Ѓердан, Жени, Мажи Ѓердан
feature2:
Тока Ѓердан, DDLG
useage:
cosplay ѓердан
Функција:
партија јака
Производи во категоријата