.

.

WeiTol 1 buc/многу C20 ER20 150/C20-ER20-100L Продолжување Род ER20 ER16 ER11A CNC Collet ER Лешник

WeiTol 1 buc/многу C20 ER20 150/C20-ER20-100L Продолжување Род ER20 ER16 ER11A CNC Collet ER Лешник

DEN 528.96

Од стоката
Во магацинот


Информации за производот P roduct име Продолжување Род Бренд име Wei Tol Материјал со Висок квалитет волфрам челик Големина Стандардна големина Апликација CNC машина за Пакување 1pcs/ пластична кутија Функција Висока прецизност отпорност на абење
Детали за опис Висока прецизност мелење : Остар раб, брзо сечење, добра чип отстранување, без стап машина. Ако постои било каков проблем со плаќањето, ве молиме да не се двоумела да контактирате со нас преку
Messager.
Висока брзина гравирање и совет со висок concentricity Тешко носи квалитет : алатката има висок свиткување сила и висока отпорност на абење,
тешко и не е лесно да се скрши.
Попуст: Нашата продавница ќе добиете 10 проценти исклучите попуст на секоја ставка купен за 100 предмети. По продажбата 1. Висок квалитет на волфрам челик : На суровини и материјали на производите усвојат за висок квалитет на волфрам челик,
завршувањето прецизност со прецизност опрема
Плаќање 1. Ве молиме да се заврши процесот на плаќање веднаш откако ќе го стави на ред.Тоа ќе биде многу благодарен ако можете да споделувате слики на објектите во повратни информации. Производ големина целокупната должина 100/150mm, модел има ER11,ER16,ER20 три опции да изберете од. Според вашите обработка потреби, изберете го соодветниот Сечилото ширина. Ние испорачуваме
објектот по плаќање. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда и споделување со вашите
пријатели. Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе се реши
проблемот за вас во прв пат.Ние ќе ви одговори и да дознаам начин како е можно поскоро.
Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг животен век, може да се повтори, мелење и така натаму.

Таа е поголема од информацијата

Дупка Со Дијаметар Од:
C20ER20100, C20ER16100, C16ER16100, C20ER11100, C16ER11100, C12ER11100, C10ER11100, C20C16C12C10ER11150, C20C16C12C10ER16150, C20C16C12C10ER20150
Примена:
Мелење Машина
Број На Модел На:
Нут
Бренд Име:
WeiTol
Точноста:
0.001 mm
Производи во категоријата