.

.

Easttop Harmonica 10 Дупка C Копче Gaita Де Бока Diatonica Harmonica Armonica Музички Инструменти Устата Ogan Easttop 10 Harmonica

Easttop Harmonica 10 Дупка C Копче Gaita Де Бока Diatonica Harmonica Armonica Музички Инструменти Устата Ogan

DEN 262.00
DEN 475.20

Од стоката
Во магацинот

Ние сме сигурни дека нашите музички инструменти имаат точни тон,атрактивни звук,непречено извршување и доброто изглед.Но, царинската ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на производи понекогаш,имаме доволно искуство за да ви помогне да се добие производ преку безбедно.
6, мулти-точка за поддршка дизајн на предната страна, Повеќе цврсти и издржливи. Царинската Ослободување(Помалку или без Царински Даноци За Вашите производи!) Ние ќе брод објект и извештај за вредноста на стоката од страна на или 10.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија ,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.ако не ви се допаѓа нашиот производи за било која причина,ве молиме слободно да ни ги испратите вашите повратни информации,ние ќе го цениме тоа многу!Ве молиме контактирајте ме непосредно пред да замине на неутрални или негативни повратни информации!
Easttop 10 Harmonica Клуч на C Gaita Де Бока Harmonica c Diatonica Музички Инструменти Устата Ogan Diatone Easttop 10 Harmonica.
Гаранција за квалитет : Ние сме професионални КК тимот за да се обезбеди висок квалитет на производите и правилно пакување во секоја пратка.
3, Згусне Бакарна плоча, 1mm бакарна плоча прави harmonica звук повеќе јасни и распеана.Ве молиме не се споредат нашите производи со други ниска цена производи,секој производ ќе се провери звук од страна на професионален музичар над 4 пати пред да се warehouseout, ние ќе не испрати неквалификувани производи на купувачите,ве молиме слободно да се купи,ќе го добиете она што го плаќаат!
Копче по желба : C Копче
Опис :
1,Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет) : Бакар содржина 99.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови .

Таа е поголема од информацијата

Тип:
no
Број На Модел На:
T10-3
Број на Забива:
10
Маска Материјал:
Хром-обложено Бакар Одбор
Тело Материјал:
Метал
Бренд Име:
ИСТОК ВРВОТ
Тон:
C
Изговорот Метод:
Diatonic
Број на Копчиња:
10
Големина:
100mm*25мм*10мм
Нето тежина:
60 g
копче:
C копче
Тип:
10 Дупки Сина Harmonica
Маска Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата