.

.

20PCS/МНОГУ NJM12904V 12904 MSOP-8 Оригиналниот

20PCS/МНОГУ NJM12904V 12904 MSOP-8 Оригиналниот

DEN 156.00

Од стоката
Во магацинот


Детали За Производот
Број на модел : NJM12904 V Пакет / Случај : MSOP-8
Состојба : Нова
Плаќање
♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
♦ Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка.
♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам.
♦ Ние се потпираме на нашата репутација и клиентите задоволство да се успее.
♦ Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
♦ На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги .
Контактирајте со нас
♦ Ако постои незадоволство со нашиот производ или услуга,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви даде правилно решение.
Испорака
♦ Наредби обработени навремено по плаќање на проверка . Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ,и да даде пет ѕвездички.
♦ Ние само брод да се потврди цел адреси.
♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Гаранција
♦. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
jiaxinhengye
Број На Модел На:
Други
Пакет:
No
Тип На Објект:
Говорникот Активни Компоненти
Материјал:
Други
Број На Модел На:
NJM12904V
Состојба:
Оригинални и нови
Производи во категоријата