.

.

М-5XL 2017 Зима Нови Жените Долго Кожна Јакна Грб Женската Мода Голема Крзно Јака Дебели Плус Памук Тенок Плус Големина Windbreaker

М-5XL 2017 Зима Нови Жените Долго Кожна Јакна Грб Женската Мода Голема Крзно Јака Дебели Плус Памук Тенок Плус

DEN 2513.00
DEN 3395.52

Од стоката
Во магацинот


Големина на табелата Единица : cm 1 cm=0.394 инчен
големина
Рамо ширина
биста
Јакна должина
Должина на ракав
половината
М
38cm
84cm
82cm
56cm
70cm
L
39cm
88cm
83cm
57cm
74cm
XL
40cm
92cm
84cm
58cm
78cm
XXL
41cm
96cm
85cm
59cm
82cm
3 XL
42cm
100cm
85cm
60см
86cm
4 XL
43cm
104cm
86cm
60см
90cm
5 XL
44cm
108cm
86cm
61cm
94cm
Забелешка пријателски : Над големина рачни мерења на локации, може да се 1-3 CM грешка, тоа е национален стандард грешка на опсег

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Материјал:
СТП,Faux Кожа
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
HH936-16505
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Патентите,Sashes
Место на Потекло:
Пекинг на Кина
За сезоната:
зима,есен,пролет
Функција:
појас кој се одвојува,мода,тенок,плус памук,дебели
Големина:
M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL
боја:
црна,темно зелена,големи црвени,Claret
кожна јакна:
Yes
јакни за жени:
Yes
грб женски:
Yes
кожна јакна жени:
Yes
Производи во категоријата