.

.

D'Addario Планета Бранови PW-HDS Планета Бранови Гитара Headstand

D'Addario Планета Бранови PW-HDS Планета Бранови Гитара Headstand

DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот

Нема Подобар Начин!
Планетата Бранови Headstand е дизајнирана да нежно и безбедно поддршка на вашиот инструмент при извршувањето на низа промени или други одржување. На компактна големина и collapsibility ви овозможи да Ги зачувате Headstand во вашиот случај, па тоа е таму секогаш кога ви треба. Планетата Бранови има долга историја на градење на практични, гитара-центрични алатки и прибор на неверојатни цени, и Headstand е секако нешто што секој гитарист ќе најдете корисни.
Планетата Бранови Headstand Карактеристики : Димензии (укината) : 5.25" х 1.18" Димензии (стоење) : 5" x 4.25" Компактен дизајн се вклопува во гитара случај
Поддршка на вашиот инструмент безбедно за време на низа промени со Headstand.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
ФОТОНАПОНСКИ-HDS
Бренд Име:
D'Addario
Тип:
Стенд
Производи во категоријата