.

.

925 Сребрен Накит боја Две Слој Шарм Нараквици За Жените Двојно Срцето Мода за Денот на Вљубените Подароци

925 Сребрен Накит боја Две Слој Шарм Нараквици За Жените Двојно Срцето Мода за Денот на Вљубените Подароци

DEN 163.00
DEN 233.28

Од стоката
Во магацинот

modname=ckeditor
modname=ckeditor
modname=ckeditor

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Роби
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Кабел-жица Синџир
Број На Модел На:
YUUFGHDRT
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Жените Хривнија
Компатибилност:
моден хривнија
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Неврзан/Спорт,Мода
Метал Печат:
печат 925
Производи во категоријата