.

.

Бесплатен превозот електричен велосипед комплет 48V500W Tongsheng TSDZ2 средината вози мотор комплет со вртежен момент сензор

Бесплатен превозот електричен велосипед комплет 48V500W Tongsheng TSDZ2 средината вози мотор комплет со вртежен

DEN 17738.00
DEN 18672.00

Од стоката
Во магацинот

Бидејќи секој модел е различен и компоненти ќе се разликуваат, тоа е ваша одговорност е да се утврди најдобар начин да се инсталира електричен велосипед комплет на вашиот велосипед. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Лево Чудак + Правото Чудак
8. П : Неисправни Производи : : ве Молиме не го знакот на превозот сметка ако производи е дефектен , тоа е превозот на компанијата одговорност , ве молиме да ги слика за нас и ние ќе се направи реконструкција на вас .E-автобус кабел поставете(може да компатибилен до 28inch велосипед)
6. Со развојот на електричен велосипед индустрија,имаме клиенти од целиот свет и запознав многу проблеми. П : Политика на Враќање : A : ние се трудиме да им служи на нашите клиенти. Нашите e-велосипед колекции се лесно да се инсталира и ќе ви овозможи да ги конвертирате вашите стандард велосипед во забава и еко-пријателски e-велосипед.42 Т Синџир тркала
Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги. за да го инсталирате, имаме инструкции може да им помогне на клиентите да ги конвертираат своите велосипед.и ако производи се изгубат во испраќањето ,ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се направи целосна реконструкција или повторно испраќање на истата производи за да можете soonest .Бидејќи на различни следи и светлината,не може да постои нормален мали боја разлика,ве молиме donnot остави лош повратни информации или да се вратат на стока за нас без да ни се јавите П : Време на Испорака : О : Ако производи уште во Транзит ,и вашиот испорача времето ќе истече ,ве молиме контактирајте со нас ,и ние ќе се прошири време на испорака за вас .

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
EUNORAU
Тип На Мотор:
Brushless Опрема Центар Мотор
Wattage:
> 400w
Напон:
48V
дизајн:
Brushless
SKU:
TSD01-500-48
Напон:
48V
Wattage:
500W
is_customized:
Yes
Тип На Мотор:
48V500W средината на диск конверзија комплет
Контролор:
дизајниран во внатрешноста на моторот
моторни Боја:
Црна
LCD дисплеј:
DPC-18 екранот
Производи во категоријата