.

.

DANKEYISI Метална Рамка Мажите Поларизирани очила за сонце Бренд Гроздобер Огледало Плоштадот Спорт Drving UV400 Мажите очила за сонце Машки очила со 2017

DANKEYISI Метална Рамка Мажите Поларизирани очила за сонце Бренд Гроздобер Огледало Плоштадот Спорт Drving

DEN 402.00
DEN 618.24

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DANKEYISI
Стил:
Полу-Rimless
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
42mm
Леќа Ширина:
64mm
Број На Модел На:
мажите очила за сонце D2025
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Производи во категоријата