.

.

Внесувањето Воздух Температура Temp Сензор Испраќачот За Hyundai Elantra Lantra Kia Ментор Shuma 1.5 1.5 јас 1.6 39340-24755 0K95118831

Внесувањето Воздух Температура Temp Сензор Испраќачот За Hyundai Elantra Lantra Kia Ментор Shuma 1.5 1.5 јас

DEN 282.00
DEN 331.20

Од стоката
Во магацинот

5 1498ccm 80 HP 59 KW (Бензин) За Kia Shuma FB [1996-2001] Hatchback 1.6 1599ccm 107 HP 79 KW (Бензин) За Hyundai Elantra XD [2000-2006] Салон 1.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.5 јас 16 V 1498ccm 88 HP 65 KW (Бензин)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ние само брод да се потврди цел адреси.5 јас 16 V 1498ccm 88 HP 65 KW (Бензин) За Kia Shuma FB [1996-2001] Салон 1. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, бренд-нови, не се користи, неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : За Hyundai Elantra XD [2000-2006] Hatchback 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.5 јас 1498ccm 80 HP 59 KW (Бензин) За Kia Ментор ФА [1993-1997] Салон 1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.6 1599ccm 105 HP 77 KW (Бензин) За Hyundai Elantra XD [2000-2006] Салон 1.

Таа е поголема од информацијата

Hysteresis:
Coolant Сензор На Температура На Префрлате
Сместување:
Во Воздухот Доводна Цевка
Тип:
Coolant Сензор На Температура На
Мерен Опсег:
0K95 11 8831 39340 24750
Резолуција:
0K95118831 3934024755 3934024750
Повторливост:
39340 24755
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
D
Чувствителност:
0K95-11-8831 39340-24755 39340-24750
линеарна:
Сензор На Температура На
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
температурата на воздухот сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
2-иглички
Производителот број:
0K95-11-8831 39340-24755 39340-24750
Осветленост Дел Број:
0K95118831 3934024755 3934024750
Другиот Дел Број:
0K95 11 8831, 39340 24755, 39340 24750
Производи во категоријата