.

.

Сопствени 3D уметност позадина, Урбаната Уметност Графити 3d ѕид мурали позадина за станбена зграда позадина ѕид винил тапет

Сопствени 3D уметност позадина, Урбаната Уметност Графити 3d ѕид мурали позадина за станбена зграда позадина

DEN 1435.00
DEN 1435.20

Од стоката
Во магацинот


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Сопствени 3 D уметност позадина, Урбаната Уметност Графити 3d ѕид мурали позадина за станбена зграда позадина ѕид винил тапет

Таа е поголема од информацијата

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
KK052598
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Производи во категоријата