.

.

Blygirl Blyth кукла Лаванда удира права коса голи кукла 30cm заеднички тело 19 заеднички DIY кукла може да се промени шминка

Blygirl Blyth кукла Лаванда удира права коса голи кукла 30cm заеднички тело 19 заеднички DIY кукла може да

DEN 2640.00

Од стоката
Во магацинот


САД$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 46.00 US$ 46.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 47.00 US$ 45
Добредојдовте во мојата продавница Кукла : Blyth голи кукла (не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) боја на Очите : четири стилови може да се менува прашува : Кукла тело е мулти-заеднички тело, вкупно 19 зглобовите. На Blyth Кукла се состои од четири делови : скалпот (вклучувајќи ја мека и скалпот и косата), маската, телото на окото, телото. функција : Секоја кукла има четири пара очи, два пара на strabismus два пара, ние им даде четири кукли очите четири бои фотографии, зад јаже во кукла, секој може да го користат само еден пар на очите, наместо на телото можат да се наведнуваат на коленото

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Моден
Карактеристики:
diy играчка
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Форма:
1/6
Бренд Име:
Blygirl
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Моден Кукла
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Девојки
Возраст Опсег:
> 8 години
Предупредување:
ништо
Димензии:
30cm
Производи во категоријата