.

.

Копија Германија (JK)Keilwerth ST90 Златен Лак Алто Saxophone Ио Правец на Дувачкиот Инструмент Alto Sax Западен Инструменти Saxofone

Копија Германија (JK)Keilwerth ST90 Златен Лак Алто Saxophone Ио Правец на Дувачкиот Инструмент Alto Sax Западен

DEN 16325.00
DEN 17184.00

Од стоката
Во магацинот


Копија Германија (JK) Keilwerth ST90 Златен Лак Алто Saxophone Ио Правец на Дувачкиот Инструмент Alto Sax Западен Инструменти Saxofone

Таа е поголема од информацијата

Тон:
Eb
Тип:
Паѓа Мелодија E (F)
Број На Модел На:
ST90
Тело Материјал:
Дувачкиот
Глава Материјал:
bakelite
Површината Материјал:
Златен Лак
Производи во категоријата