.

.

2017 Mens Флорални Палто Едно Копче Мастило Печатење Блејзери Тенка Јакна Кинески Стил Мастило Сликарство Гроздобер Одговара На Луксузни Формално Грб

2017 Mens Флорални Палто Едно Копче Мастило Печатење Блејзери Тенка Јакна Кинески Стил Мастило Сликарство Гроздобер

DEN 1293.00
DEN 2085.12

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговараат Јакни
Стил:
кинески стил
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
НИСКА LUV
Број На Модел На:
AL205
Производи во категоријата