.

.

Рака гравирање Уметнички дела Хороскопски тигар украси смола среќа Фенг Шуи накит занаети декоративен мебел Дома Мебел живеење

Рака гравирање Уметнички дела Хороскопски тигар украси смола среќа Фенг Шуи накит занаети декоративен мебел

DEN 7050.00
DEN 13824.00

Од стоката
Во магацинот


Должина 47, ширина 17, висината 34 cm. На високо-одделение атмосфера, исклучителна изведба. Е добар избор за подароци за лична употреба
детали

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Органски Материјал
Тема:
Пејзаж
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Изглед Моделирање:
Животните
Текстурата на материјалот:
Смола
НЕМА.:
FA6785
Применливи Простор:
Студија
Стил:
Европски
Функција:
среќа
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација
Производи во категоријата